Fordítóiroda
NYITVA vagyunk! Koronabiztos irodában fogadjuk.

ÁLLÁSHIRDETÉS 2020.02.20.: JUNIOR BELSŐ FORDÍTÓ

FRISSÍTÉS 2020.04.14.: A JELENTKEZÉST A VESZÉLYHELYZET MIATT ÁTMENETILEG FELFÜGGESZTJÜK.

A Villámfordítás budapesti csapatában kínálunk helyet új fordító munkatársunk számára. A belső fordítói csapatunk egy év alatt felkészít a későbbi szabadúszó nyelvi pályára. A munka szerény, de fix fizetéssel, sok gyakorlattal és folyamatos visszajelzéssel jár. A tehetséget és szorgalmat neked kell magaddal hoznod.

(Forrás: Flickr, Vector Open Stock, Executive Office Element)

Kinek ajánljuk?

A junior belső fordítói állást olyan okleveles szakfordítók számára ajánljuk, akik fordítói pályájuk elején járnak, de nem állnak még készen a saját vállalkozásuk elindítására. Inkább tapasztalatot szeretnének szerezni a fordítóirodák változatos szakterületein, megismernék a fordítói piaci viszonyokat egy biztonságos védőháló oltalmában. Szeretik a választott szakmájukat és komolyan elhatározták, hogy jó szakemberek lesznek.

A junior belső fordító komplett tréningen vesz részt, amelyen elsajátítja a legmodernebb technológiák használatát. A munkáját a Villámfordítás korrektori és lektori csapata segíti, folyamatos visszajelzéssel gyarapítva tudását. Egy év elteltével tapasztalt, naprakész tudású szakemberként léphet ki a fordítói piacra. De ha szimpatikus a Villám irodája, megpályázhat nálunk egy másik fordítóirodai állást, lehet például senior fordító, korrektor vagy projektvezető is.

Jelentkezési feltételek

  • angol, német, francia, spanyol, olasz, orosz, szlovák, román, vagy cseh nyelv magas szintű ismerete

A belső fordító feladatai

  • fordítás, lektorálás
  • kész fordítások tökéletesítése
  • elő- és utószerkesztés
  • fordítási minőség ellenőrzése
  • dokumentumok szerkesztése

A Villámfordítás elvárásai

  • szakfordítói, fordítói végzettség
  • kiváló magyar nyelvhelyesség
  • CAT szoftverek fordítói szintű ismerete
  • számítógépes jártasság
  • MS Office ügyes használata
  • munkabírás, pontosság, csapatjáték

A VILLÁMFORDÍTÁS FORDÍTÓIRODAa maga nemében különleges nyelvi szolgáltató, amely az elképzelhető legkevesebb kompromisszummal áll a feladatai elé. Ha elvállalod a feladatot, akkor ezt magad is látni fogod.
A Villám 2020-ra az ország egyik legnagyobb fordítóirodájává fejlődött, páratlan szakemberekkel rendelkezik. Büszke vagyok a fantasztikus csapatra, amely az iroda mögött áll. Évente projektek tízezreit kezeljük, a megrendelőinket ismerjük és szeretjük, komolyan vesszük a munkánkat. Én pedig komolyan veszem a csapatépítést. Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha részedről is komoly az együttműködési szándék.
Gál-Berey Tünde, a Villámfordítás alapítója

Hátszél

  • korábbi fordítói referencia
  • több nyelv ismerete
  • több CAT szoftverek ismerete

Ne jelentkezz, ha…

  • nem vágysz sok munkára
  • mellékállásban gondolkodsz
  • nem leled örömed a fordításban

(Forrás: Flickr / studio tdes / 11859 s4)

Amit kínálunk neked

  • olyan értelmiségi csapat tagja lehetsz, amely nyitott a világra
  • kiélheted a maximalizmusod és elismerjük a teljesítményed
  • megismerheted a legmodernebb fordítási technológiát
  • elmélyülhetsz a memoQ fordítástámogató szoftver használatában
  • tapasztalatot szerezhetsz izgalmas szaknyelvi szövegek nyelvi átültetésében
  • együtt dolgozhatsz kiemelkedő szakfordítókkal, tényleg a legjobb fejekkel
  • mindezt egy A-kategóriás irodaházban, sok-sok természetes fényben
  • prémium, könnyű notebook számítógéppel, ügyes szoftverekkel
  • nagyon sok újdonsággal, tanulási, továbbfejlődési lehetőséggel

Fizetés

Nettó 180 000 Ft alapfizetés, az extra teljesítményedet elismerő prémiummal, szabadsággal kiegészítve, természetesen munkaszerződéssel együtt.

Fontos megjegyeznünk, hogy ez nem egy évtizedes időtávra tervezett állás, az optimális hossza egy, legfeljebb 2-3 év. Ez nem azt jelenti, hogy nincs jövője, sőt épp az ellenkezőjét: felkészít a nyelvi pályára, továbblépési lehetőséget, kezdő fizetést és ugródeszkát kínál.
Ugye már régóta vágysz egy ugródeszkára?

A jelentkezésed a varazslo@villamforditas.hu e-mail címre várom egy CV és motivációs levél társaságában.

Gál-Berey Tünde
a Villámfordítás alapítója