Fordítás 0-24

ÁLLÁSHIRDETÉS - 2018

A Villámfordítás budapesti csapatát új munkatárssal bővítjük. Olyan kollégát keresünk, aki kiemelkedő magyar, német (esetleg angol) nyelvtudásával szeretné tökéletesíteni a fordításainkat. Mi ezt a feladatot magunk között minőségi koordinátornak, szemfüles átnézőnek vagy elegánsan QA-specialistának nevezzük.

Ez összetett és különleges nyelvi munka, amelyhez kreativitás, kitartás és gyorsaság kell. Az irodánkban a legkorszerűbb technológia a rendelkezésedre áll, de a motivációt, a munkakészséget, a fejlődési vágyat és a nyelvek szeretetét Neked kell magaddal hoznod.

Forrás: studio tdes - The Daily English Show

Új munkatársunk feladatai

  • kész fordítások átnézése, tökéletesítése
  • a fordítás minőségének ellenőrzése
  • esetenként fordítás, lektorálás
  • dokumentumok szerkesztése

A Villámfordítás elvárásai

  • német (vagy angol) nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • kiváló magyar nyelvhelyesség és helyesírás
  • fordítás és nyelvek iránti érdeklődés, tudásvágy
  • számítógépes jártasság, MS Office ügyes használata
  • nagy munkabírás, csapatjáték
  • pontosság, precizitás

A Villámfordítás fordítóiroda a maga nemében különleges fordításszolgáltató, amely az elképzelhető legkevesebb kompromisszummal áll a feladatai elé. Ha elvállalod a feladatot, akkor ezt magad is látni fogod. 2007-ben alapítottam, folyamatosan bővítettem és büszke vagyok a páratlan csapatra, amely az iroda mögött áll. Idén 10 évesek lettünk, évente projektek ezreit kezeljük, a megrendelőinket ismerjük és szeretjük, komolyan vesszük a munkánkat. Ezért én komolyan veszem a csapatépítést és kérlek, csak akkor jelentkezz, ha részedről is komoly az együttműködési szándék.

Gál-Berey Tünde
a Villámfordítás alapítója

 Hátszél

  • további nyelvek ismerete, CAT szoftverek ismerete
  • szakfordítói, lektori vagy tolmács végzettség
  • fordítóirodai tapasztalat

Ne jelentkezz, ha…

  • csak állást, és nem munkát keresel
  • nem szeretsz olvasni
  • mellékállásban gondolkodsz
  • nem leled örömed ebben a munkában

Amit kínálunk Neked

  • olyan értelmiségi csapat tagja lehetsz, amely nyitott a világra
  • részt vehetsz egy nem mindennapi küldetés megvalósításában
  • kiélheted a maximalizmusod és elismerjük a teljesítményed
  • megismerheted a legmodernebb fordítási technológiát
  • betekintést nyerhetsz a szakfordítás teljes folyamatába
  • elmélyülhetsz a memoQ fordítástámogató szoftver használatában
  • tapasztalatot szerezhetsz izgalmas szaknyelvi szövegek nyelvi átültetésében
  • együtt dolgozhatsz kiemelkedő szakfordítókkal, tényleg a legjobb fejekkel
  • mindezt egy A-kategóriás irodaházban, kényelmes munkakörnyezetben
  • nagyon sok újdonsággal, tanulási, továbbfejlődési lehetőséggel

Fizetés

  • megállapodás szerint, igény esetén az extra teljesítményed értékelésével

Fontos megjegyeznünk, hogy ez nem projektmenedzseri és nem is fordítói, lektori állás. Sok ügyes módszerrel bizonyosodunk meg arról, hogy minden fordítás az elvárásoknak megfelelő minőségben hagyja el az irodánkat és ebbe az összetett minőségbiztosítási munkafolyamatba kell beilleszkednie új munkatársunknak.

A jelentkezésed a varazslo@villamforditas.hu e-mail címre várjuk egy CV társaságában.